PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234467}

Gdzie jesteś, Amando

Gone Baby Gone
7,1 43 296
ocen
7,1 10 1 43296
7,2 17
ocen krytyków
Gdzie jesteś, Amando
powrót do forum filmu Gdzie jesteś, Amando

a młody Affleck? ma chyba wadę wymowy i nie przekonał mnie. Film do obejrzenia ale 8 punktów nigdy bym mu nie dał...

ocenił(a) film na 4
NaSiR_3

dokładnie. tez się rozczarowałam. historyjka bardzo przewidywalna i do tego trwa za długo... film nadający się do telewizji.

ocenił(a) film na 8
biedron_3

Wybacz ale malo kto sie chyba przejmuje Twoim zdaniem... Zebys sie nie plul ze po tobie jade to sobie odpuszcze Twoje pojecie na temat kina!
Film ten oceniles na 3/10, "Slaby punkt" oceniles na marne 5/10.
"Sprawiedliwosc ulicy" z Segalem oceniles na 7/10.
Znam typ takich ludzi! Mysla ze sie znaja na kinie, ale tak naprawde to fani Segala. Staraja sie oceniac obiektywnie ale daja nizsze oceny znakomitym Thriller'om i Dramatom, poniewaz ich NIE ROZUMIEJA!
ŻAL!
Co do filmu to 9/10 i dodaje do ulubionych!

ksg666

nie baw sie w detektywa na co głosowałem a na co nie, bo akurat różne osoby klikają na moim koncie w filmwebie. i nic Ci do tego...

NaSiR_3

Ogólnie bardzo fajny film, nie wnikając w szczegóły bardzo fajnie się oglądało. Wada wymowy ? Czy jeśli film stara się "naśladować rzeczywistość" to chyba nie wada. Ludzie mają wady wymowy i tyle. Nie wszyscy bohaterowie muszą być elokwentni, a być może taki był zamysł. Młody Affleck naprawdę mi się podobał, fajna rola - taki obojętny "mały macho". 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones