PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234467}

Gdzie jesteś, Amando

Gone Baby Gone
7,1 43 296
ocen
7,1 10 1 43296
7,2 17
ocen krytyków
Gdzie jesteś, Amando
powrót do forum filmu Gdzie jesteś, Amando

Polecam ten Film

ocenił(a) film na 8

Witam z racji mojej niewiedzy na temat książki wypowiem się tylko odnośnie filmu , który jako dramat jak i kryminał w pełni spełnił swoją rolę. Mamy porwanie, narkotyki, okup, spisek, patologie, zabójstwo i być może szczęsliwe zakończenie, które możemy również sami dopisać, a i muszę jeszcze napisać o WYroku jaki wydał Affleck na Pedofilu sam zrobiłbym to samo widać było że nawet zwymiotował na ten cały syf, zresztą wszystkich tam wytłukli bez żadnego echa w dalszej części filmu, tacy ludzie istnieją, i nie chciałbym żeby nikt nie miał okazji być świadkiem podobnej zbrodni bo co innego pisać czy oglądać na filmie nawet wyobrazić sobie co tam się działo(umywalka) jest ciężko, co taki człowiek myśli...koniec

ocenił(a) film na 8
slawekdom20

ze zmęczenia zrobiłem błąd w zdaniu ale już poprawiam: "...i chciałbym żeby nikt nie miał okazji być świadkiem podobnej zbrodni..."

ocenił(a) film na 8
slawekdom20

Znakomity Film.

9/10


Uzasadnienie :

Kapitalna fabuła,zwroty akcji, świetne role Caseya Afflecka,Eda Harrisa i jak zawsze Morgana Freemana. Kiedy film doszedł do momentu,w którym podano informacje o śmierci Amandy wydawało mi się, że już nic mnie nie zaskoczy a jednak. Świat,w którym nie zawsze gdy główny bohater czynił dobrze,odbijało sie na nim korzystnie a wręcz przeciwnie,został kapitalnie przedstawiony. Dlaczego nie 10? Z powodu partnerki Caseya, Michelle Monaghan < jak dla mnie kompletna klapa ;)


Pozdrawiam i polecam

użytkownik usunięty
slow92

Ona nic nie mówiła, tylko wlokła się za swym ukochanym i wytrzeszczała na niego ślepia. To z grubsza jej rola. Zero ekspresji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones