PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234467}

Gdzie jesteś, Amando

Gone Baby Gone
7,1 43 372
oceny
7,1 10 1 43372
7,2 17
ocen krytyków
Gdzie jesteś, Amando
powrót do forum filmu Gdzie jesteś, Amando

dlaczego zaczynają kręcenie cyklu Kenzie-Gennaro od tej części? Przeciez pierwsze było "Wypijmy nim zacznie się wojna" potem Ciemności weź mnie za reke potem Sacred..dziwne...poza tym..Affleck odpowiedzialny za screenplay...;/

Your_Worship

Affleck akurat scenariusz już raz dobry napisał... Wolałbym go częściej widywać jako scenarzystę niż aktora, bo to pierwsze na pewno mu przynajmniej jakoś sensownie wychodzi...

Albertino

Bycie aktorem też mu wychodzi. Wszystkie upadki Afflecka biorą się z tego, że nie ma intuicji do wybierania scenariuszy. Co mnie oczywiście dziwi, bo kiedy sam je pisze są świetne, ale kiedy już ma wybrać napisany przez kogoś innego nie rozróżnia gniotu od dzieła, częściej wybierając te gorsze. To smutne. Tak czy siak Affleckowi talentu nie brakuje. Udowodnił to nie tylko Buntownikiem, ale i ostatnio w Hollywoodland.

Olka_pl

Wybacz, ale dla mnie Affleck to drewno. Niestety "Hollywoodland" nie widziałem, a może warto...

ocenił(a) film na 8
Olka_pl

Prawda. Mnie nie raził jeszcze zbytnio w "Changing Lanes". Odnośnie scenariuszy: Czytałem gdzieś kiedyś wywiad z B. Affleck'iem na temat "Pearl Harbour". Zwierzył się w nim, iż wziął udział w tej superprodukcji, bo po przeczytaniu scenariusza myślał, że to film wojenny... :/

ocenił(a) film na 8
Your_Worship

Podobne pierwsze części były słabsze więc ruszyli od tej. Poza tym ta część jest ulubioną B. Affleck'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones