PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234467}

Gdzie jesteś, Amando

Gone Baby Gone
7,1 43 372
oceny
7,1 10 1 43372
7,2 17
ocen krytyków
Gdzie jesteś, Amando
powrót do forum filmu Gdzie jesteś, Amando

7-/10

ocenił(a) film na 7

Do debiutu reżyserskiego Afflecka podchodziłem z dużymi oczekiwaniami, dlatego tym większe było moje rozczarowanie, mimo, że sam film był dobry. Po prostu liczyłem na coś trochę innego. Mimo to zdecydowanie warto pochwalić scenariusz, niejednoznaczny, z dobrym zakończeniem i szkoda tylko, że sam początek trochę kuleje, do tego pod koniec trochę się pogubiłem. Aktorsko jest również dobrze. Casey Affleck udowadnia, że nie jest tak drewniany jak jego brat, a Amy Ryan jest po prostu świetna, zasłużona nominacja do Oscara. Ed Harris na poziomie, Morgan Freeman w typowej dla siebie roli, natomiast Michelle Monaghan ma wiecznie ten sam wyraz twarzy. Mimo wszystko w niektórych momentach kuleje lekko reżyseria. Benowi nie udaje się przez cały czas utrzymywać uwagi widza, brak tu trochę ikry, a scena próby odbicia tego dzieciaka z domu pedofilów, swoją drogą świetnie sfotografowana, jest jednym z nielicznych momentów, gdy serce mi mocniej zabiło. Przyznaję, że "Gone Baby Gone" trochę mnie wymęczyło, aczkolwiek myślę, że wielu osobom ten film spodoba się dużo bardziej niż mi. 7-/10

HerrFaustus

Także mnie na początku film męczył, ale się "przegryzłem" i przetrwałem do końca. Nie ma co niezły kryminał, według mnie niespodziewana końcówka. Nie ma co, polecam, dobry dramat czy kryminał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones